İSTANBUL / SANCAKTEPE +90 530 153 56 14
Wordpress Sitesi 

NEDEN WORDPRESS?

Bir CMS veya içerik yönetim sistemi, web sitenizin içeriğini bağımsız olarak yönetmenizi sağlayan bir araçtır. WordPress esnek, son derece özelleştirilebilir, süper kullanıcı dostu ve harika bir içerik yönetim sistemi (CMS). Bunu bloglar, küçük işletme web siteleri ve hatta e-ticaret için kullanabilirsiniz.Sitenizi güncel duruma getirebilecek ve her zaman istediğin özel dokunuşu ekleyebilecek nitelikli geliştiricilere sahibiz.WordPress Tema Özelleştirme

ETİCOXS ‘ta her şey ‘WordPress’ güçlü takımımızdır ve temalarınızı her şey dahil, çok yönlü ve perçinlemeyen çözümlere dönüştürmenize olanak tanıyan WordPress teması özelleştirme servisleri sunmaya çalışıyoruz. Temalarınızı iş hassasiyetlerinize uyacak şekilde uyarlarken, farklı platformlarda yanıt vermeyi ve uyumlu kalmayı sağlamak için her önlemi alırız. Ana temanın ve temanın özelleştirilmesinin pek etkili yollarının önüne geçilmeden, bu özelleştirmeyi keyifli bir romp haline getiren hizmetler sunuyoruz.

WP TEMA HİZMETLERİMİZ


 

Tema Kurulumu
 Wordpress’i ve herhangi bir ücretsiz veya premium WordPress temasını yükleyeceğiz ve bunları demolarından biri gibi göstereceğiz.
İçerik Geliştirme 

 İçerik planlama, yazma ve düzenleme ve anahtar kelime analizi gibi web içerik geliştirme hizmetlerini sunuyoruz. 
Premium Eklentiler

 Elbette, istediğiniz veya ihtiyacınız olan birçok eklentiyi kurabiliriz.
WordPress SEO
 WordPress blogcularına ve web sitesi sahiplerine, Google gibi Arama Motorlarında web sitelerinin veya blogların görünürlüklerini geliştirmelerine yardımcı oluyoruz.
WordPress Güvenliği

 WordPress’i kurmak kolaydır. Güvenli WordPress kurulumu ve süregelen WordPress Güvenliği Yönetimi, WP yüklerken kolay değildir.
Çevrimiçi
Çevrimiçi ×

Are you sure you want to quit ?

Yes No

Please wait..
Mesaj yazmak için lütfen aşşağıyı doldurunuz..
Please enter a name.

Thank you for chatting with us !

Chat Again