İSTANBUL / SANCAKTEPE +90 530 153 56 14
E-Ticaret ÇözümleriE-TİCARET

Perakende mağazalarını iyi bir iş olduğunu herkes bilir; ne satarsanız satın, Ürün veya hizmetlerinizi satın almak isteyen insanlar daima yanınızda olacaktır. Fakat bir perakende mağaza coğrafi konumu ile sınırlıdır. Küreselleşmek istiyorsanız, internette sınır yoktur.E-Ticaret nedir?

E-ticaret Günümüzde başta Büyük markaların olmak üzere , Orta ve Küçük Çaplı işletmelerin Ürünlerini internet üzerinden satış yapmasını ve Kredi kartı veya Kapıda ödeme yöntemiyle ödeme alması işlemidir. E-ticaret Hacmi o kadar büyüktür ki , Bir işletme Normal Mağazasında yaptığı cironun 4-10 katına kadar Ciroyu eticaret Sitesi üzerinden yapabilmektedir.

E-ticaret Nasıl yapılır ?

E-ticaret alt yapısına sahip her türden site ile yapılabilmektedir. Fakat bilinmesi gereken E-ticaret Açık kaynak kodlu sistemlerinin kullanılması gerektiğidir. Ürünlerinizi ekleyebileceğiniz bir panel olmalıdır. Bu panel üzerinden ürünlerinizi ekler ve Satışınızı yaparsınız. İnternette mağaza açmak ETİCOXS  ile çok kolay!

DÜNYANIN EN İYİ E-TİCARET ALT YAPISI

ETİCOXS  olarak kendimiz bir E-ticaret yazılımı üretebilirdik. Fakat yapmadık sebebi ise çok basit ! Herkes kendi işini yapsın, İYİ YAPSIN! Bu konuda Dünyanın en iyi E-ticaret (E-commerce) alt yapılarını çözüm ortağımız olarak seçtik . Bu Opencarttır  … Sebebi ise Basit Açık kaynak kodlu olan ve sürekli geliştirilen bu yazılımlar Dünyanın en büyük E-ticaret sitelerinin alt yapılarını oluşturuyor. Yazılımsal hatalar veya açıklar ile uğraşmazsınız veya müşterilerinizin kredi kartı bilgileri birilerinin eline geçmez!OPENCART

Opencart En çok kullanılan E-ticaret yazılımlarından birisidir. Açık Kaynak Kodlu olarak sürekli geliştirilebilen alt yapı sayesinde Her sektörün eticaret alt yapısına göre düzenlenebilmektedir. Opencart E-ticaret Temaları ile Modülleri Rahatlıkla büyük cirolar çekilebilmesini sağlamaktadır. Sistem alt yapısı Siparişleri E-ticaret site sahibine iletir. Faturaları otomatik oluşturur. Ödeme alt yapısı ile uyumluluğu sayesinde kredi kartı ile kolaylıkla ve güvenilir bir şekilde ödeme alırsınız. Müşterilerinizin bilgileri güvenle saklanır. Bizim DEMO‘ya bakmak istermisiniz?Bi sürü firma varken E-ticaret neden ETİCOXS’tan alınır?

 
E-ticaret İşletmeniz için En önemli Şube demektir. İşletmeniz için açacağınız E-ticaret sistemlerinde Ürünleriniz ve yapacağınız satışlarınızın alt yapısı Sağlam olmalıdır. Herhangi bir karışıklık olma lüksü bulunmaz . Alınan siparişlerden , Ürünlere kadar sürekli yedeklenmesi gereklidir. ETİCOXS olarak E-ticaret sitenizin sürekli yedeklemesini almaktayız. Ayrıca SEO uyumlu alt yapı oluşturarak müşterilerinizin aradığı ürünlerde sıralamada çıkmanızı sağlıyoruz. Opencart, Dünyanın en iyi E-ticaret yazılım sistemleridir. Bu sistemler ile İşletmenize özel tasarımını oluşturup teslim ediyoruz. 
Ziyaretçilerin ürün ekleyebilecekleri ve değiştirebilecekleri çevrimiçi alışveriş sepeti
Sipariş geçmişi, gönderim durumu, dilek listesi oluşturma
128 bit SSL şifreleme ile emniyetli ödeme
Hediye paketleme seçeneği ve hediye kartı mesajları
Paypal ve 50'yi aşkın ödeme ağ geçidi ile entegrasyon
Dönüşümleri artırmaya yardımcı olmak için adsız, tek sayfalık bir ödeme
Ürün fiyatlandırmasını ve açıklamalarını kolaylıkla ekleyin ve değiştirin
Ürünler için renk ve ağırlık seçimleri gibi özel özellik seçenekleri
Stok ve stok yönetimi
Elektronik tablo formatlarına aktarılabilen satış raporlaması
Arama motoru SEO dostu bağlantılar ve site haritaları ile optimize edilmiştir
Teklif kuponları, indirim kodları ve hediye sertifikaları
Ücretsiz Sanal Pos Kurulumu
Full Backup Site Yedekleme
Çevrimiçi
Çevrimiçi ×

Are you sure you want to quit ?

Yes No

Please wait..
Mesaj yazmak için lütfen aşşağıyı doldurunuz..
Please enter a name.

Thank you for chatting with us !

Chat Again